Lijst gemaakt op: 06-07-2024 17:54:36
Ring 1 Dressuur klasse B-AB 1e proef
Ring 2 Dressuur klasse B-AB 2e proef
Ring 1 Dressuur klasse B-C 1e proef
Ring 2 Dressuur Klasse B-C 2e proef
Ring 1 Dressuur Klasse B-DE 1e proef
Ring 2 Dressuur Klasse B-DE 2e proef
Ring 3 Dressuur klasse L1-AB 1e proef
Ring 4 Dressuur klasse L1-AB 2e proef
Ring 1 Dressuur Klasse L1-C 1e proef
Ring 2 Dressuur Klasse L1-C 2e proef
Ring 1 Dressuur Klasse L1-DE 1e proef
Ring 2 Dressuur Klasse L1-DE 2e proef
Ring 3 Dressuur Klasse L2-AB 1e proef
Ring 4 Dressuur Klasse L2-AB 2e proef
Ring 3 Dressuur Klasse L2-C 1e proef
Ring 4 Dressuur Klasse L2-C 2e proef
Ring 3 Dressuur klasse L2-DE 1e proef
Ring 4 Dressuur Klasse L2-DE 2e proef
Ring 3 Dressuur Klasse M1-ABC 1e proef
Ring 4 Dressuur klasse M1-ABC 2e proef
Ring 3 Dressuur klasse M2-ABC 1e proef
Ring 4 Dressuur klase M2-ABC 2e proef
Ring 3 Dressuur Klasse M1-DE 1e proef
Ring 4 Dressuur klasse M1-DE 2e proef
Ring 3 Dressuur Klasse M2-DE 1e proef
Ring 4 Dressuur klasse M2-DE 2e proef
Ring 5 Dressuur klasse Z1-C 1e proef
Ring 6 Dressuur klasse Z1-C 2e proef
Ring 5 Dressuur Klasse Z1-DE 1e proef
Ring 6 Dressuur Klasse Z1-DE 2e proef
Ring 5 Dressuur Klasse Z2-DE 1e proef
Ring 6 Dressuur Klasse Z2-De 2e proef
Ring 5 Afdelingsdressuur Paarden L/M
Ring 5 Afdelingsdressuur klasse L pony
Dressuur Klasse B-AB 1e proef 20 2e proef 21
Afvaardiging Hippiade:3 mits 60%
Ring 1
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 14:30
Jury bij C: Verhoek, M.A.
Jury bij H: Winter, S.M. De
Toezichthouder: Veldmeijer, R.A.S.
B/A·B, proef 20 (6 combinaties)
Rang | Ruiter | Pony | Kl. | Cat. | Vereniging | Woonplaats | prc. | C | H |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Danae Reedijk | Lavell | B | B | Oud-beijerland | STRIJEN | 64,000 | 65,7 (1) | 62,3 (2) |
2 | Tess Geuze | Kamille | B | B | Biesboschruiters | WERKENDAM | 61,167 | 59,7 (4) | 62,7 (1) |
3 | Fayen Hoeke | Pegasus | B | B | Biesboschruiters | WAARDHUIZEN | 60,917 | 61,0 (2) | 60,8 (4) |
4 | Romée Oosterhof | Sweet Suzy VIP | B | B | Rockanje | HELLEVOETSLUIS | 60,167 | 59,3 (5) | 61,0 (3) |
5 | Senna Reedijk | Chico | B | A | Oud-beijerland | STRIJEN | 59,833 | 60,5 (3) | 59,2 (6) |
6 | Esmee van Muijlwijk | Mini Mouse | B | B | Giessenruiters | BRANDWIJK | 59,417 | 58,5 (6) | 60,3 (5) |
Dressuur klasse B-AB 2e proef
Ring 2
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 14:45
Jury bij C: Veenendaal - Van den Berg, S.C.M. Van
Jury bij H: Ballegooyen, D. Van
Toezichthouder: Veldmeijer, R.A.S.
B/A·B, proef 21 (6 combinaties)
Rang | Ruiter | Pony | Kl. | Cat. | Vereniging | Woonplaats | prc. | C | H |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Danae Reedijk | Lavell | B | B | Oud-beijerland | STRIJEN | 64,417 | 61,8 (3) | 67,0 (1) |
2 | Senna Reedijk | Chico | B | A | Oud-beijerland | STRIJEN | 64,167 | 64,8 (1) | 63,5 (2) |
3 | Tess Geuze | Kamille | B | B | Biesboschruiters | WERKENDAM | 62,667 | 62,2 (2) | 63,2 (3) |
4 | Esmee van Muijlwijk | Mini Mouse | B | B | Giessenruiters | BRANDWIJK | 61,000 | 59,8 (4) | 62,2 (4) |
5 | Romée Oosterhof | Sweet Suzy VIP | B | B | Rockanje | HELLEVOETSLUIS | 59,083 | 57,7 (6) | 60,5 (5) |
6 | Fayen Hoeke | Pegasus | B | B | Biesboschruiters | WAARDHUIZEN | 59,000 | 59,2 (5) | 58,8 (6) |
Dressuur Klasse B-C 1e proef 20 2e proef 21
Afvaardiging Hippiade:2 mits 60%
Ring 1
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 13:50
Jury bij C: Verhoek, M.A.
Jury bij H: Winter, S.M. De
Toezichthouder: Veldmeijer, R.A.S.
B/C, proef 20 (5 combinaties)
Rang | Ruiter | Pony | Kl. | Cat. | Vereniging | Woonplaats | prc. | C | H |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Charlene Roosendaal | Wapiti SK | B | C | Dordrecht | DORDRECHT | 75,417 | 80,2 (1) | 70,7 (1) |
2 | Lune van Toor | Moortje | B | C | Giessenlanderij | NOORDELOOS | 61,667 | 62,8 (2) | 60,5 (4) |
3 | Fayèn Schneijderberg | Lord Diamond | B | C | Prinsehofruiters | ZEVENHUIZEN ZH | 60,750 | 58,0 (4) | 63,5 (2) |
4 | Loïs Prohn | Dante | B | C | Horsecenter Pirouette | ROTTERDAM | 60,417 | 59,3 (3) | 61,5 (3) |
5 | Megan Hoeke | Rowol 's Danja | B | C | Biesboschruiters | WAARDHUIZEN | 54,750 | 52,5 (5) | 57,0 (5) |
Dressuur Klasse B-C 2e proef
Ring 2
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 14:05
Jury bij C: Veenendaal - Van den Berg, S.C.M. Van
Jury bij H: Ballegooyen, D. Van
Toezichthouder: Veldmeijer, R.A.S.
B/C, proef 21 (5 combinaties)
Rang | Ruiter | Pony | Kl. | Cat. | Vereniging | Woonplaats | prc. | C | H |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Charlene Roosendaal | Wapiti SK | B | C | Dordrecht | DORDRECHT | 70,750 | 73,5 (1) | 68,0 (1) |
2 | Lune van Toor | Moortje | B | C | Giessenlanderij | NOORDELOOS | 64,833 | 64,8 (2) | 64,8 (2) |
3 | Loïs Prohn | Dante | B | C | Horsecenter Pirouette | ROTTERDAM | 62,583 | 62,8 (3) | 62,3 (3) |
4 | Megan Hoeke | Rowol 's Danja | B | C | Biesboschruiters | WAARDHUIZEN | 60,583 | 60,7 (4) | 60,5 (4) |
5 | Fayèn Schneijderberg | Lord Diamond | B | C | Prinsehofruiters | ZEVENHUIZEN ZH | 59,250 | 59,0 (5) | 59,5 (5) |
Dressuur Klasse B-DE 1e proef 20 2e proef 21
Afvaardiging Hippiade:4 mits 60%
Ring 1
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 15:40
Jury bij C: Verhoek, M.A.
Jury bij H: Winter, S.M. De
Toezichthouder: Veldmeijer, R.A.S.
B/D·E, proef 20 (14 combinaties)
Rang | Ruiter | Pony | Kl. | Cat. | Vereniging | Woonplaats | prc. | C | H |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Channa van der Pligt | Dapper H&C | B | E | Horses&Co | HENDRIK-IDO-AMBACHT | 71,417 | 74,8 (1) | 68,0 (1) |
2 | Mirte de Wit | Javelin van de Marijenhoeve | B | D | Maasruiters | MAASLAND | 68,667 | 71,0 (3) | 66,3 (4) |
3 | Lizzy Groeneveld | Westerveld's Sebastiaan | B | D | Westland | 68,333 | 72,0 (2) | 64,7 (6) | |
4 | Rosa-Linde den Hollander | Elfje | B | D | Develruiters | BARENDRECHT | 67,000 | 66,8 (5) | 67,2 (2) |
5 | Dana Ophof | Lucy Lue | B | D | El Sham | RIJSWIJK ZH | 65,000 | 65,2 (6) | 64,8 (5) |
6 | Silvie Werkman | Golden Lady | B | D | Hoge Devel | HEERJANSDAM | 64,833 | 63,0 (10) | 66,7 (3) |
7 | Lizzy Groeneveld | Happy Day Westland | B | D | Westland | 64,750 | 69,0 (4) | 60,5 (14) | |
8 | Vera Godthelp | Koningsdiep's Divine | B | D | Lickebaert | VLAARDINGEN | 64,500 | 64,3 (8) | 64,7 (7) |
9 | Kate Keymans | Kantje's Phoenix | B | D | Spaland Ruiters | PIJNACKER | 63,583 | 64,8 (7) | 62,3 (11) |
10 | Julie van Konijnenburg | Lux | B | D | Flardingha Ruiters | VLAARDINGEN | 63,250 | 63,7 (9) | 62,8 (8) |
11 | Jet Kraaijeveld | Legend's Blue | B | D | Giessenlanderij | NOORDELOOS | 62,000 | 61,5 (12) | 62,5 (9) |
12 | Esmee Kranendonk | De Goede Ree's Jannie | B | D | Noblesse | SIMONSHAVEN | 61,833 | 61,2 (13) | 62,5 (10) |
13 | Joyce de Groot | TopJoy Mayra | B | E | Hippos | HOOGBLOKLAND | 61,750 | 61,7 (11) | 61,8 (12) |
14 | Carlijn Bijvank | Pontlliw Golden Princess | B | D | Zuiderpark | RHOON | 60,333 | 60,0 (14) | 60,7 (13) |
Dressuur Klasse B-DE 2e proef
Ring 2
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 15:55
Jury bij C: Veenendaal - Van den Berg, S.C.M. Van
Jury bij H: Ballegooyen, D. Van
Toezichthouder: Veldmeijer, R.A.S.
B/D·E, proef 21 (14 combinaties)
Rang | Ruiter | Pony | Kl. | Cat. | Vereniging | Woonplaats | prc. | C | H |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Channa van der Pligt | Dapper H&C | B | E | Horses&Co | HENDRIK-IDO-AMBACHT | 67,750 | 66,7 (1) | 68,8 (1) |
2 | Dana Ophof | Lucy Lue | B | D | El Sham | RIJSWIJK ZH | 67,500 | 66,3 (2) | 68,7 (2) |
3 | Silvie Werkman | Golden Lady | B | D | Hoge Devel | HEERJANSDAM | 65,500 | 63,5 (8) | 67,5 (3) |
4 | Vera Godthelp | Koningsdiep's Divine | B | D | Lickebaert | VLAARDINGEN | 64,667 | 66,0 (4) | 63,3 (8) |
5 | Mirte de Wit | Javelin van de Marijenhoeve | B | D | Maasruiters | MAASLAND | 64,250 | 63,5 (7) | 65,0 (5) |
6 | Rosa-Linde den Hollander | Elfje | B | D | Develruiters | BARENDRECHT | 64,083 | 66,0 (3) | 62,2 (12) |
7 | Lizzy Groeneveld | Happy Day Westland | B | D | Westland | 64,000 | 63,0 (11) | 65,0 (4) | |
8 | Lizzy Groeneveld | Westerveld's Sebastiaan | B | D | Westland | 63,833 | 65,2 (5) | 62,5 (11) | |
9 | Esmee Kranendonk | De Goede Ree's Jannie | B | D | Noblesse | SIMONSHAVEN | 63,667 | 63,0 (10) | 64,3 (7) |
10 | Julie van Konijnenburg | Lux | B | D | Flardingha Ruiters | VLAARDINGEN | 63,333 | 63,8 (6) | 62,8 (10) |
11 | Jet Kraaijeveld | Legend's Blue | B | D | Giessenlanderij | NOORDELOOS | 63,083 | 63,3 (9) | 62,8 (9) |
12 | Kate Keymans | Kantje's Phoenix | B | D | Spaland Ruiters | PIJNACKER | 62,583 | 60,5 (12) | 64,7 (6) |
13 | Joyce de Groot | TopJoy Mayra | B | E | Hippos | HOOGBLOKLAND | 60,750 | 59,8 (13) | 61,7 (13) |
14 | Carlijn Bijvank | Pontlliw Golden Princess | B | D | Zuiderpark | RHOON | 59,417 | 57,2 (14) | 61,7 (14) |
Dressuur KlasseL1-AB1e proef 24 2e proef 25
Afvaardiging Hippiade:2 mits 60%
Ring 3
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 13:50
Jury bij C: Groen - Van Os, D.W.J.
Jury bij H: Lans - Mastenbroek, L.C. van der
Toezichthouder: Veldmeijer, R.A.S.
L1/A·B, proef 24 (3 combinaties)
Rang | Ruiter | Pony | Kl. | Cat. | Vereniging | Woonplaats | prc. | C | H |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eza Zuidgeest | Eglwysilan Sprite | L1 | B | Flemming | OUD-BEIJERLAND | 63,500 | 192,0 (1) | 189,0 (2) |
2 | Djennely Van Hooven | Stormwind | L1 | B | Groenendijkruiters | LEIDEN | 63,417 | 188,0 (3) | 192,5 (1) |
3 | Vajèn Casteleijn | Goldberg's Charno | L1 | B | Zilverstadruiters | SCHOONHOVEN | 63,000 | 190,0 (2) | 188,0 (3) |
Dressuur klasse L1-AB 2e proef
Ring 4
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 14:05
Jury bij C: Kamermans, A.D.
Jury bij H: Graaf, D.M. De
Toezichthouder: Veldmeijer, R.A.S.
L1/A·B, proef 25 (3 combinaties)
Rang | Ruiter | Pony | Kl. | Cat. | Vereniging | Woonplaats | prc. | C | H |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eza Zuidgeest | Eglwysilan Sprite | L1 | B | Flemming | OUD-BEIJERLAND | 63,500 | 194,0 (1) | 187,0 (1) |
2 | Djennely Van Hooven | Stormwind | L1 | B | Groenendijkruiters | LEIDEN | 61,833 | 186,0 (2) | 185,0 (2) |
3 | Vajèn Casteleijn | Goldberg's Charno | L1 | B | Zilverstadruiters | SCHOONHOVEN | 61,000 | 185,5 (3) | 180,5 (3) |
Dressuur KlasseL1-C1e proef 24 2e proef 25
Afvaardiging Hippiade:2 mits 60%
Ring 1
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 12:00
Jury bij C: Vreedeveld, S.D.
Jury bij H: Hoeve, D.C. Ten
Toezichthouder: Vries, F. de
L1/C, proef 24 (6 combinaties)
Rang | Ruiter | Pony | Kl. | Cat. | Vereniging | Woonplaats | prc. | C | H |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roos Zwijnenburg | Koetsiershoeve Joyce | L1 | C | Lekruiters | KRIMPEN AAN DE LEK | 66,083 | 204,5 (1) | 192,0 (2) |
2 | Yennah Gelderblom | Super Lutmars' Milan | L1 | C | Hoeve Westland Ruiters | NAALDWIJK | 65,083 | 195,5 (2) | 195,0 (1) |
3 | Fenne Krouwel | Twilight | L1 | C | Hippos | GORINCHEM | 63,250 | 190,5 (3) | 189,0 (3) |
4 | Alesia van den Heuvel | Quinty | L1 | C | Ridderkerk | RIDDERKERK | 57,667 | 178,0 (4) | 168,0 (5) |
5 | Lotte van Ommeren | Cross Road's Shardo | L1 | C | Bosgouw Ruiters | ZEVENHUIZEN ZH | 57,333 | 167,5 (6) | 176,5 (4) |
6 | Whitney Sloos | Super Dorkas | L1 | C | Jeanne d'Arc | LEIDERDORP | 56,250 | 171,5 (5) | 166,0 (6) |
Dressuur Klasse L1-C 2e proef
Ring 2
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 12:15
Jury bij C: Baars, L.
Jury bij H: Berghout, M.E.C.
Toezichthouder: Vries, F. de
L1/C, proef 25 (6 combinaties)
Rang | Ruiter | Pony | Kl. | Cat. | Vereniging | Woonplaats | prc. | C | H |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Yennah Gelderblom | Super Lutmars' Milan | L1 | C | Hoeve Westland Ruiters | NAALDWIJK | 63,667 | 192,0 (1) | 190,0 (1) |
2 | Fenne Krouwel | Twilight | L1 | C | Hippos | GORINCHEM | 62,417 | 188,0 (3) | 186,5 (2) |
3 | Roos Zwijnenburg | Koetsiershoeve Joyce | L1 | C | Lekruiters | KRIMPEN AAN DE LEK | 62,000 | 188,5 (2) | 183,5 (3) |
4 | Alesia van den Heuvel | Quinty | L1 | C | Ridderkerk | RIDDERKERK | 59,250 | 178,5 (4) | 177,0 (4) |
5 | Lotte van Ommeren | Cross Road's Shardo | L1 | C | Bosgouw Ruiters | ZEVENHUIZEN ZH | 57,583 | 174,5 (5) | 171,0 (5) |
6 | Whitney Sloos | Super Dorkas | L1 | C | Jeanne d'Arc | LEIDERDORP | 56,250 | 174,0 (6) | 163,5 (6) |
Dressuur KlasseL1-DE1e proef 24 2e proef 25
Afvaardiging Hippiade:4 mits 60%
Statiedeken voor de kampioen aangeboden door:
Buijse en Zn
Ring 1
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 08:30
Jury bij C: Vreedeveld, S.D.
Jury bij H: Hoeve, D.C. Ten
Toezichthouder: Vries, F. de
L1/D·E, proef 24 (21 combinaties)
Rang | Ruiter | Pony | Kl. | Cat. | Vereniging | Woonplaats | prc. | C | H |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lotte Noteboom | Milan | L1 | D | Rockanje | NIEUWE-TONGE | 70,917 | 210,0 (1) | 215,5 (1) |
2 | Nadia Geuze | Donaugold AT | L1 | D | Biesboschruiters | WERKENDAM | 65,833 | 197,5 (2) | 197,5 (4) |
3 | Louise Barendregt | Jupiter vd Wal | L1 | D | Rockanje | OUDE-TONGE | 65,167 | 186,0 (9) | 205,0 (2) |
4 | Jackie van Asperen | Prince | L1 | D | Les Chevaliers | ROTTERDAM | 64,083 | 190,0 (7) | 194,5 (5) |
5 | Julia van Rij | Orchid's Paraqui | L1 | D | Giessenlanderij | GORINCHEM | 63,833 | 182,0 (14) | 201,0 (3) |
6 | Eza Zuidgeest | Ralph-Z | L1 | D | Flemming | OUD-BEIJERLAND | 63,500 | 190,5 (6) | 190,5 (7) |
7 | Roosmarijn Middag | Crumble Bloemendael | L1 | D | Giessenruiters | OOSTERWIJK | 63,167 | 195,5 (3) | 183,5 (11) |
8 | Indy van Wijngaarden | Chestwood | L1 | D | Hoeve Westland Ruiters | 'S-GRAVENZANDE | 62,417 | 183,0 (12) | 191,5 (6) |
9 | Lucille de Kok | Siepke's Davidoff | L1 | D | Capelse Manege BV. | CAPELLE AAN DEN IJSSEL | 62,167 | 193,5 (4) | 179,5 (14) |
10 | Puck Krempel | Wenums Veldzicht Meddox | L1 | D | PC. Prins | DELFT | 62,083 | 191,5 (5) | 181,0 (13) |
11 | Dion de Bruijn | Nelson | L1 | D | Noblesse | 62,000 | 188,0 (8) | 184,0 (10) | |
12 | Kate Odink | Victoria | L1 | D | 's-Gravenhof | NOOTDORP | 61,917 | 183,5 (11) | 188,0 (8) |
13 | Emma De Ruijter | Ambros | L1 | D | Lickebaert | VLAARDINGEN | 61,167 | 184,0 (10) | 183,0 (12) |
14 | Djemi van Eijk | Dulce de Leche Bloemendael | L1 | D | PC. Prins | SCHIEDAM | 61,000 | 179,5 (16) | 186,5 (9) |
15 | Lieke de Wit | Colm's Boy | L1 | D | Maasruiters | MAASLAND | 59,917 | 181,0 (15) | 178,5 (15) |
16 | Jasmine Mohunlol | G-star van de Manuhoeve | L1 | D | Lickebaert | MAASSLUIS | 59,667 | 182,5 (13) | 175,5 (17) |
17 | Vlinder Scholte | Baron Dox | L1 | E | Blijde Rijders | RIDDERKERK | 58,583 | 173,5 (18) | 178,0 (16) |
18 | Noa Slappendel | Inspiration | L1 | D | Jacobshoeve | REEUWIJK | 58,083 | 177,0 (17) | 171,5 (18) |
19 | Judith Mooren | Princess Valerina | L1 | D | Prinsehofruiters | HOOGMADE | 56,417 | 170,0 (19) | 168,5 (19) |
20 | Jill van der Elburg | Beentjesgraven Joy | L1 | D | Flicka | HELLEVOETSLUIS | 54,750 | 169,5 (20) | 159,0 (21) |
21 | Romy Russner | Luna | L1 | E | Lekruiters | KRIMPEN AAN DE LEK | 53,167 | 154,5 (21) | 164,5 (20) |
Dressuur Klasse L1-DE 2e proef
Ring 2
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 08:45
Jury bij C: Baars, L.
Jury bij H: Berghout, M.E.C.
Toezichthouder: Vries, F. de
L1/D·E, proef 25 (21 combinaties)
Rang | Ruiter | Pony | Kl. | Cat. | Vereniging | Woonplaats | prc. | C | H |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lotte Noteboom | Milan | L1 | D | Rockanje | NIEUWE-TONGE | 69,500 | 213,5 (1) | 203,5 (1) |
2 | Nadia Geuze | Donaugold AT | L1 | D | Biesboschruiters | WERKENDAM | 67,250 | 207,5 (2) | 196,0 (3) |
3 | Roosmarijn Middag | Crumble Bloemendael | L1 | D | Giessenruiters | OOSTERWIJK | 67,167 | 202,5 (3) | 200,5 (2) |
4 | Puck Krempel | Wenums Veldzicht Meddox | L1 | D | PC. Prins | DELFT | 64,583 | 201,0 (4) | 186,5 (7) |
5 | Kate Odink | Victoria | L1 | D | 's-Gravenhof | NOOTDORP | 62,167 | 186,5 (9) | 186,5 (6) |
6 | Emma De Ruijter | Ambros | L1 | D | Lickebaert | VLAARDINGEN | 62,083 | 190,0 (6) | 182,5 (13) |
7 | Jasmine Mohunlol | G-star van de Manuhoeve | L1 | D | Lickebaert | MAASSLUIS | 62,000 | 187,0 (8) | 185,0 (10) |
8 | Jackie van Asperen | Prince | L1 | D | Les Chevaliers | ROTTERDAM | 62,000 | 190,5 (5) | 181,5 (14) |
9 | Julia van Rij | Orchid's Paraqui | L1 | D | Giessenlanderij | GORINCHEM | 61,667 | 184,5 (12) | 185,5 (9) |
10 | Eza Zuidgeest | Ralph-Z | L1 | D | Flemming | OUD-BEIJERLAND | 61,500 | 182,0 (15) | 187,0 (5) |
11 | Louise Barendregt | Jupiter vd Wal | L1 | D | Rockanje | OUDE-TONGE | 61,417 | 185,5 (10) | 183,0 (11) |
12 | Lucille de Kok | Siepke's Davidoff | L1 | D | Capelse Manege BV. | CAPELLE AAN DEN IJSSEL | 61,333 | 189,0 (7) | 179,0 (18) |
13 | Judith Mooren | Princess Valerina | L1 | D | Prinsehofruiters | HOOGMADE | 61,083 | 179,5 (18) | 187,0 (4) |
14 | Indy van Wijngaarden | Chestwood | L1 | D | Hoeve Westland Ruiters | 'S-GRAVENZANDE | 61,083 | 180,0 (17) | 186,5 (8) |
15 | Dion de Bruijn | Nelson | L1 | D | Noblesse | 60,667 | 183,5 (14) | 180,5 (17) | |
16 | Lieke de Wit | Colm's Boy | L1 | D | Maasruiters | MAASLAND | 60,333 | 181,5 (16) | 180,5 (16) |
17 | Jill van der Elburg | Beentjesgraven Joy | L1 | D | Flicka | HELLEVOETSLUIS | 60,167 | 185,0 (11) | 176,0 (19) |
18 | Noa Slappendel | Inspiration | L1 | D | Jacobshoeve | REEUWIJK | 60,000 | 177,0 (20) | 183,0 (12) |
19 | Djemi van Eijk | Dulce de Leche Bloemendael | L1 | D | PC. Prins | SCHIEDAM | 59,917 | 178,0 (19) | 181,5 (15) |
20 | Vlinder Scholte | Baron Dox | L1 | E | Blijde Rijders | RIDDERKERK | 59,833 | 184,5 (13) | 174,5 (20) |
21 | Romy Russner | Luna | L1 | E | Lekruiters | KRIMPEN AAN DE LEK | 57,167 | 173,5 (21) | 169,5 (21) |
Dressuur KlasseL2-AB1e proef 28 2e proef 29
Afvaardiging Hippiade:1 mits 60%
Ring 3
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 14:30
Jury bij C: Groen - Van Os, D.W.J.
Jury bij H: Lans - Mastenbroek, L.C. van der
Toezichthouder: Veldmeijer, R.A.S.
L2/B, proef 28 (3 combinaties)
Rang | Ruiter | Pony | Kl. | Cat. | Vereniging | Woonplaats | prc. | C | H |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sari Westendarp Knol | La Bella | L2 | B | Les Chevaliers | ROTTERDAM | 67,917 | 201,0 (1) | 206,5 (1) |
2 | Kim Vig | Sjef | L2 | B | Boreftse Ruiters | BODEGRAVEN | 63,750 | 192,5 (2) | 190,0 (2) |
3 | Djazlyn van Oorschot | Bob | L2 | B | Hitland | NIEUWERKERK AD IJSSEL | 58,417 | 181,5 (3) | 169,0 (3) |
Dressuur Klasse L2-AB 2e proef
Ring 4
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 14:45
Jury bij C: Kamermans, A.D.
Jury bij H: Graaf, D.M. De
Toezichthouder: Veldmeijer, R.A.S.
L2/A·B, proef 29 (3 combinaties)
Rang | Ruiter | Pony | Kl. | Cat. | Vereniging | Woonplaats | prc. | C | H |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sari Westendarp Knol | La Bella | L2 | B | Les Chevaliers | ROTTERDAM | 62,917 | 190,5 (1) | 187,0 (1) |
2 | Djazlyn van Oorschot | Bob | L2 | B | Hitland | NIEUWERKERK AD IJSSEL | 60,167 | 181,5 (2) | 179,5 (3) |
3 | Kim Vig | Sjef | L2 | B | Boreftse Ruiters | BODEGRAVEN | 59,750 | 178,5 (3) | 180,0 (2) |
Dressuur KlasseL2-C1e proef 28 2e proef 29
Afvaardiging Hippiade:1 mits 60%
Ring 3
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 14:53
Jury bij C: Groen - Van Os, D.W.J.
Jury bij H: Lans - Mastenbroek, L.C. van der
Toezichthouder: Veldmeijer, R.A.S.
L2/C, proef 28 (2 combinaties)
Rang | Ruiter | Pony | Kl. | Cat. | Vereniging | Woonplaats | prc. | C | H |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fayèn Schneijderberg | Melody Forever | L2 | C | Prinsehofruiters | ZEVENHUIZEN ZH | 67,917 | 199,5 (2) | 208,0 (1) |
2 | Fenna Nagtegaal | Zeb | L2 | C | Giessenruiters | NIEUWEGEIN | 66,250 | 203,5 (1) | 194,0 (2) |
Dressuur Klasse L2-C 2e proef
Ring 4
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 15:08
Jury bij C: Kamermans, A.D.
Jury bij H: Graaf, D.M. De
Toezichthouder: Veldmeijer, R.A.S.
L2/C, proef 29 (2 combinaties)
Rang | Ruiter | Pony | Kl. | Cat. | Vereniging | Woonplaats | prc. | C | H |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fayèn Schneijderberg | Melody Forever | L2 | C | Prinsehofruiters | ZEVENHUIZEN ZH | 66,083 | 203,5 (1) | 193,0 (1) |
2 | Fenna Nagtegaal | Zeb | L2 | C | Giessenruiters | NIEUWEGEIN | 60,667 | 185,5 (2) | 178,5 (2) |
Dressuur KlasseL2-DE1e proef 28 2e proef 29
Afvaardiging Hippiade:4 mits 60%
Ring 3
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 15:40
Jury bij C: Groen - Van Os, D.W.J.
Jury bij H: Lans - Mastenbroek, L.C. van der
Toezichthouder: Veldmeijer, R.A.S.
L2/D·E, proef 28 (12 combinaties)
Rang | Ruiter | Pony | Kl. | Cat. | Vereniging | Woonplaats | prc. | C | H |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicky Tenwolde | Miss Moneypenny | L2 | D | Les Chevaliers | HAASTRECHT | 70,167 | 210,5 (1) | 210,5 (2) |
2 | Marin de Baat | Rooy's E Teuntje | L2 | D | Oostmoerse Ruiters | OUDE-TONGE | 69,667 | 206,0 (2) | 212,0 (1) |
3 | Senna van der Veen | Dreamcathers Cato | L2 | D | Flemming | OUD-BEIJERLAND | 68,000 | 200,0 (5) | 208,0 (3) |
4 | Evy-Lynn van Biert | Wenums Veldzicht Il Martello | L2 | E | Rockanje | MIDDELHARNIS | 67,333 | 200,5 (4) | 203,5 (4) |
5 | Nikki Kleer | Little Star | L2 | E | Lickebaert | 67,167 | 201,0 (3) | 202,0 (5) | |
6 | Leigh-Anne Flach | Albaia | L2 | D | Dordrecht | ROTTERDAM | 64,917 | 199,5 (7) | 190,0 (6) |
7 | Lis de Vries | Chico Corando | L2 | D | Biesboschruiters | WERKENDAM | 64,000 | 200,0 (6) | 184,0 (11) |
8 | Sophie den Ouden | Hedson | L2 | E | Rhoon En Omstreken | HEKELINGEN | 63,917 | 194,0 (9) | 189,5 (7) |
9 | Evi Kastelein | Symphony EK | L2 | D | Zilverstadruiters | SCHOONHOVEN | 63,667 | 194,5 (8) | 187,5 (8) |
10 | Floor Van der Staal | Blakt's Tanita | L2 | E | Giessenlanderij | GORINCHEM | 63,250 | 192,5 (10) | 187,0 (9) |
11 | Myrthe de Graaf | D-Day | L2 | D | Blesruiters | LEIDSCHENDAM | 62,833 | 192,0 (11) | 185,0 (10) |
12 | Eza Zuidgeest | Koetsiershoeve Mystique | L2 | D | Flemming | OUD-BEIJERLAND | 60,667 | 191,0 (12) | 173,0 (12) |
Dressuur Klasse L2-DE 2e proef
Ring 4
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 15:55
Jury bij C: Kamermans, A.D.
Jury bij H: Graaf, D.M. De
Toezichthouder: Veldmeijer, R.A.S.
L2/D·E, proef 29 (12 combinaties)
Rang | Ruiter | Pony | Kl. | Cat. | Vereniging | Woonplaats | prc. | C | H |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marin de Baat | Rooy's E Teuntje | L2 | D | Oostmoerse Ruiters | OUDE-TONGE | 69,833 | 218,5 (1) | 200,5 (2) |
2 | Nicky Tenwolde | Miss Moneypenny | L2 | D | Les Chevaliers | HAASTRECHT | 67,750 | 204,0 (2) | 202,5 (1) |
3 | Senna van der Veen | Dreamcathers Cato | L2 | D | Flemming | OUD-BEIJERLAND | 65,500 | 200,5 (3) | 192,5 (4) |
4 | Myrthe de Graaf | D-Day | L2 | D | Blesruiters | LEIDSCHENDAM | 64,583 | 194,5 (4) | 193,0 (3) |
5 | Nikki Kleer | Little Star | L2 | E | Lickebaert | 62,417 | 187,5 (6) | 187,0 (5) | |
6 | Sophie den Ouden | Hedson | L2 | E | Rhoon En Omstreken | HEKELINGEN | 62,000 | 190,0 (5) | 182,0 (8) |
7 | Leigh-Anne Flach | Albaia | L2 | D | Dordrecht | ROTTERDAM | 61,667 | 185,0 (7) | 185,0 (6) |
8 | Floor Van der Staal | Blakt's Tanita | L2 | E | Giessenlanderij | GORINCHEM | 60,917 | 181,5 (8) | 184,0 (7) |
9 | Eza Zuidgeest | Koetsiershoeve Mystique | L2 | D | Flemming | OUD-BEIJERLAND | 59,667 | 181,0 (9) | 177,0 (10) |
10 | Lis de Vries | Chico Corando | L2 | D | Biesboschruiters | WERKENDAM | 59,333 | 177,0 (10) | 179,0 (9) |
11 | Evy-Lynn van Biert | Wenums Veldzicht Il Martello | L2 | E | Rockanje | MIDDELHARNIS | 58,500 | 177,0 (11) | 174,0 (11) |
12 | Evi Kastelein | Symphony EK | L2 | D | Zilverstadruiters | SCHOONHOVEN | 56,917 | 172,0 (12) | 169,5 (12) |
Dressuur KlasseM1-ABC1e proef32 2e proef 33
Afvaardiging Hippiade:1 mits 60%
Ring 3
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 12:45
Jury bij C: Korte, S.A. De
Jury bij H: Hoekstra, A.C.
Toezichthouder: Vries, F. de
M1/A·B·C, proef 32 (4 combinaties)
Rang | Ruiter | Pony | Kl. | Cat. | Vereniging | Woonplaats | prc. | C | H |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bibi Luijk | Selevia´s Challenge Arctic Cliff | M1 | B | Biesboschruiters | WERKENDAM | 72,917 | 216,5 (1) | 221,0 (1) |
2 | Lotte Nagtegaal | Sunny | M1 | C | Giessenruiters | NIEUWEGEIN | 64,833 | 194,0 (2) | 195,0 (2) |
3 | Elin van der Windt | Goldy | M1 | C | Die Flardingha Ruiters | VLAARDINGEN | 60,500 | 185,5 (3) | 177,5 (3) |
4 | Romy van Meurs | Beauty | M1 | B | Bosgouw Ruiters | REEUWIJK | 55,417 | 171,5 (4) | 161,0 (4) |
Dressuur klasse M1-ABC 2e proef
Ring 4
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 13:00
Jury bij C: Klompe - Hanse, A.K.A.
Jury bij H: Rook, G.A.
M1/A·B·C, proef 33 (4 combinaties)
Rang | Ruiter | Pony | Kl. | Cat. | Vereniging | Woonplaats | prc. | C | H |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bibi Luijk | Selevia´s Challenge Arctic Cliff | M1 | B | Biesboschruiters | WERKENDAM | 66,750 | 198,5 (1) | 202,0 (1) |
2 | Lotte Nagtegaal | Sunny | M1 | C | Giessenruiters | NIEUWEGEIN | 62,000 | 182,5 (2) | 189,5 (2) |
3 | Elin van der Windt | Goldy | M1 | C | Die Flardingha Ruiters | VLAARDINGEN | 59,500 | 177,0 (3) | 180,0 (3) |
4 | Romy van Meurs | Beauty | M1 | B | Bosgouw Ruiters | REEUWIJK | 56,917 | 164,0 (4) | 177,5 (4) |
Dressuur KlasseM2-ABC1e proef36 2e proef 37
Afvaardiging Hippiade:1 mits 60%
Ring 3
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 10:07
Jury bij C: Korte, S.A. De
Jury bij H: Hoekstra, A.C.
Toezichthouder: Vries, F. de
M2/A·B·C, proef 36 (2 combinaties)
Rang | Ruiter | Pony | Kl. | Cat. | Vereniging | Woonplaats | prc. | C | H |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicky Tenwolde | Bekveld Daphne | M2 | C | Les Chevaliers | HAASTRECHT | 71,333 | 213,5 (1) | 214,5 (1) |
2 | Fenne Beije | Vino van het Oetenhok | M2 | B | Develruiters | ZUID-BEIJERLAND | 65,250 | 198,0 (2) | 193,5 (2) |
Dressuur klase M2-ABC 2e proef
Ring 4
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 10:22
Jury bij C: Klompe - Hanse, A.K.A.
Jury bij H: Rook, G.A.
Toezichthouder: Vries, F. de
M2/A·B·C, proef 37 (2 combinaties)
Rang | Ruiter | Pony | Kl. | Cat. | Vereniging | Woonplaats | prc. | C | H |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicky Tenwolde | Bekveld Daphne | M2 | C | Les Chevaliers | HAASTRECHT | 67,583 | 206,0 (1) | 199,5 (2) |
2 | Fenne Beije | Vino van het Oetenhok | M2 | B | Develruiters | ZUID-BEIJERLAND | 66,083 | 191,5 (2) | 205,0 (1) |
Dressuur KlasseM1-DE1e proef32 2e proef 33
Afvaardiging Hippiade:4 mits 60%
Statiedeken voor de kampioen aangeboden door:
Plaizier diervoeders
Ring 3
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 08:30
Jury bij C: Korte, S.A. De
Jury bij H: Hoekstra, A.C.
Toezichthouder: Vries, F. de
M1/D·E, proef 32 (10 combinaties)
Rang | Ruiter | Pony | Kl. | Cat. | Vereniging | Woonplaats | prc. | C | H |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jinthe Nipius | Just a Champ | M1 | D | Ridderkerk | RIDDERKERK | 68,583 | 207,5 (1) | 204,0 (1) |
2 | Indy Schneider | Giorgio Armani TT | M1 | D | Les Chevaliers | WOERDEN | 66,333 | 200,5 (2) | 197,5 (2) |
3 | Bibi Luijk | Giant Bloemendael | M1 | D | Biesboschruiters | WERKENDAM | 65,167 | 197,0 (3) | 194,0 (3) |
4 | Tessa van Heumen | Waddenhoek´s Lars | M1 | D | Lansbergen | BERKEL EN RODENRIJS | 62,750 | 191,5 (5) | 185,0 (4) |
5 | Femke Leeuwis | Max Surprise | M1 | E | Beyaert | WIJNGAARDEN ZH | 62,500 | 194,5 (4) | 180,5 (7) |
6 | Anber Ortanca | J.D.J. James | M1 | D | Flardingha Ruiters | VLAARDINGEN | 61,667 | 185,5 (6) | 184,5 (6) |
7 | Pien Faro | Kai van Equi Center | M1 | D | Flicka | BRIELLE | 61,583 | 185,0 (8) | 184,5 (5) |
8 | Fleur van den Heuvel | Eurwyn | M1 | D | Biesboschruiters | NIEUWENDIJK NB | 60,583 | 185,0 (7) | 178,5 (8) |
9 | Vajèn Zonderop | Madam's Mill | M1 | D | Prinsehofruiters | LEIDERDORP | 56,500 | 170,5 (9) | 168,5 (9) |
10 | Marith van Barneveld | Formidable VP | M1 | E | Flakkee | DIRKSLAND | 55,333 | 167,0 (10) | 165,0 (10) |
x | Megan van Vliet | Schadijkerhof's Kasper | M1 | D | Dordrecht | ZWIJNDRECHT | NG |
Dressuur klasse M1-DE 2e proef
Ring 4
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 08:45
Jury bij C: Klompe - Hanse, A.K.A.
Jury bij H: Rook, G.A.
M1/D·E, proef 33 (10 combinaties)
Rang | Ruiter | Pony | Kl. | Cat. | Vereniging | Woonplaats | prc. | C | H |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jinthe Nipius | Just a Champ | M1 | D | Ridderkerk | RIDDERKERK | 67,333 | 209,0 (1) | 195,0 (2) |
2 | Bibi Luijk | Giant Bloemendael | M1 | D | Biesboschruiters | WERKENDAM | 63,583 | 192,5 (3) | 189,0 (3) |
3 | Indy Schneider | Giorgio Armani TT | M1 | D | Les Chevaliers | WOERDEN | 63,417 | 183,5 (5) | 197,0 (1) |
4 | Anber Ortanca | J.D.J. James | M1 | D | Flardingha Ruiters | VLAARDINGEN | 61,667 | 192,5 (2) | 177,5 (7) |
5 | Vajèn Zonderop | Madam's Mill | M1 | D | Prinsehofruiters | LEIDERDORP | 61,250 | 187,0 (4) | 180,5 (5) |
6 | Tessa van Heumen | Waddenhoek´s Lars | M1 | D | Lansbergen | BERKEL EN RODENRIJS | 60,167 | 182,5 (6) | 178,5 (6) |
7 | Pien Faro | Kai van Equi Center | M1 | D | Flicka | BRIELLE | 60,000 | 176,0 (7) | 184,0 (4) |
8 | Fleur van den Heuvel | Eurwyn | M1 | D | Biesboschruiters | NIEUWENDIJK NB | 58,250 | 176,0 (8) | 173,5 (9) |
9 | Femke Leeuwis | Max Surprise | M1 | E | Beyaert | WIJNGAARDEN ZH | 57,583 | 169,5 (9) | 176,0 (8) |
10 | Marith van Barneveld | Formidable VP | M1 | E | Flakkee | DIRKSLAND | 56,333 | 165,0 (10) | 173,0 (10) |
x | Megan van Vliet | Schadijkerhof's Kasper | M1 | D | Dordrecht | ZWIJNDRECHT | NG |
Dressuur KlasseM2-DE1e proef36 2e proef 37
Afvaardiging Hippiade:5 mits 60%
Ring 3
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 10:50
Jury bij C: Korte, S.A. De
Jury bij H: Hoekstra, A.C.
Toezichthouder: Vries, F. de
M2/D·E, proef 36 (11 combinaties)
Rang | Ruiter | Pony | Kl. | Cat. | Vereniging | Woonplaats | prc. | C | H |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Norah van Dijk | Dempsy Sil | M2 | D | Rynland | LEIDERDORP | 67,833 | 206,5 (1) | 200,5 (1) |
2 | Isa van de Pol | Aisha | M2 | D | Giessenlanderij | HARDINXVELD-GIESSENDAM | 64,667 | 195,0 (2) | 193,0 (4) |
3 | Norah van Dijk | Don Dancer | M2 | D | Rynland | LEIDERDORP | 63,583 | 182,5 (7) | 199,0 (2) |
4 | Robey Riethoven | Fjalar | M2 | D | Jeanne d'Arc | VOORSCHOTEN | 63,000 | 182,5 (8) | 195,5 (3) |
5 | Nikki Teubel | Brouwershaven's Marthijs | M2 | D | Rijvereniging Mearas | ROTTERDAM | 62,167 | 188,0 (3) | 185,0 (7) |
6 | Noël Albers | Amalia's Leana | M2 | D | Rockanje | OOSTVOORNE | 62,167 | 186,0 (4) | 187,0 (6) |
7 | Jailey Kraak | Gina Elmira | M2 | E | Rockanje | SPIJKENISSE | 62,083 | 183,0 (6) | 189,5 (5) |
8 | Evi Roekx | Be my King | M2 | E | Zuidplasruiters | ROTTERDAM | 61,583 | 185,5 (5) | 184,0 (9) |
9 | Saar Grootscholten | Nauty Boy | M2 | D | Hoeve Westland Ruiters | NAALDWIJK | 61,000 | 181,0 (9) | 185,0 (8) |
10 | Roos Huijkman | Sir William | M2 | E | Lansbergen | ROTTERDAM | 58,500 | 176,0 (10) | 175,0 (10) |
11 | Nina Van Dalen | Zevenhof's Fendi | M2 | D | Siegfried | BERGAMBACHT | 55,917 | 164,0 (11) | 171,5 (11) |
x | Carlijn Bijvank | Choco Prince | M2 | E | Zuiderpark | RHOON | NG |
Dressuur klasse M2-DE 2e proef
Ring 4
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 11:05
Jury bij C: Klompe - Hanse, A.K.A.
Jury bij H: Rook, G.A.
Toezichthouder: Vries, F. de
M2/D·E, proef 37 (11 combinaties)
Rang | Ruiter | Pony | Kl. | Cat. | Vereniging | Woonplaats | prc. | C | H |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Norah van Dijk | Dempsy Sil | M2 | D | Rynland | LEIDERDORP | 68,167 | 211,0 (1) | 198,0 (2) |
2 | Noël Albers | Amalia's Leana | M2 | D | Rockanje | OOSTVOORNE | 65,750 | 200,0 (2) | 194,5 (4) |
3 | Isa van de Pol | Aisha | M2 | D | Giessenlanderij | HARDINXVELD-GIESSENDAM | 65,250 | 196,0 (3) | 195,5 (3) |
4 | Norah van Dijk | Don Dancer | M2 | D | Rynland | LEIDERDORP | 64,417 | 192,5 (4) | 194,0 (5) |
5 | Robey Riethoven | Fjalar | M2 | D | Jeanne d'Arc | VOORSCHOTEN | 62,833 | 178,0 (10) | 199,0 (1) |
6 | Nikki Teubel | Brouwershaven's Marthijs | M2 | D | Rijvereniging Mearas | ROTTERDAM | 62,417 | 184,5 (5) | 190,0 (6) |
7 | Jailey Kraak | Gina Elmira | M2 | E | Rockanje | SPIJKENISSE | 61,417 | 182,0 (6) | 186,5 (8) |
8 | Saar Grootscholten | Nauty Boy | M2 | D | Hoeve Westland Ruiters | NAALDWIJK | 60,917 | 178,5 (8) | 187,0 (7) |
9 | Roos Huijkman | Sir William | M2 | E | Lansbergen | ROTTERDAM | 59,750 | 181,5 (7) | 177,0 (10) |
10 | Evi Roekx | Be my King | M2 | E | Zuidplasruiters | ROTTERDAM | 59,750 | 178,5 (9) | 180,0 (9) |
11 | Nina Van Dalen | Zevenhof's Fendi | M2 | D | Siegfried | BERGAMBACHT | 56,083 | 164,5 (11) | 172,0 (11) |
x | Carlijn Bijvank | Choco Prince | M2 | E | Zuiderpark | RHOON | NG |
Dressuur KlasseZ1-C1e proef40 2e proef 41
Afvaardiging Hippiade:1 mits 60%
Ring 5
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 10:30
Jury bij C: Wolf, M.I.F. De
Jury bij H: Driessen, R.
Toezichthouder: Vries, F. de
Z1/C, proef 40 (2 combinaties)
Rang | Ruiter | Pony | Kl. | Cat. | Vereniging | Woonplaats | prc. | C | H |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna Van Westbroek | Oki doki van het Rozendaelhof | Z1 | C | PC. Prins | HOORNAAR | 62,714 | 217,5 (1) | 221,5 (1) |
2 | Sterre Kraaijeveld | Wapiti SK | Z1 | C | Dordrecht | DORDRECHT | 62,357 | 217,0 (2) | 219,5 (2) |
Dressuur klasse Z1-C 2e proef
Ring 6
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 10:45
Jury bij C: Hollander - Donker, A.C. den
Jury bij H: Cramer, M.
Toezichthouder: Vries, F. de
Z1/C, proef 41 (2 combinaties)
Rang | Ruiter | Pony | Kl. | Cat. | Vereniging | Woonplaats | prc. | C | H |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sterre Kraaijeveld | Wapiti SK | Z1 | C | Dordrecht | DORDRECHT | 68,429 | 242 (1) | 237 (1) |
2 | Anna Van Westbroek | Oki doki van het Rozendaelhof | Z1 | C | PC. Prins | HOORNAAR | 64,000 | 229 (2) | 219 (2) |
Dressuur KlasseZ1-DE1e proef40 2e proef 41
Afvaardiging Hippiade:4 mits 60%
Ring 5
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 11:10
Jury bij C: Wolf, M.I.F. De
Jury bij H: Driessen, R.
Toezichthouder: Vries, F. de
Z1/D·E, proef 40 (13 combinaties)
Rang | Ruiter | Pony | Kl. | Cat. | Vereniging | Woonplaats | prc. | C | H |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vanity Hus | Goldwinshoeve Vuego | Z1 | D | 's-Gravenhof | 'S-GRAVENHAGE | 70,071 | 244,0 (1) | 246,5 (1) |
2 | Noël Albers | Sunny Boy | Z1 | D | Rockanje | OOSTVOORNE | 64,000 | 223,5 (2) | 224,5 (2) |
3 | Roosmarijn Middag | Mr. Crème Brulee Bloemendael | Z1 | D | Giessenruiters | OOSTERWIJK | 62,643 | 220,0 (3) | 218,5 (4) |
4 | Jasmijn Prince | Prince Vivaldi | Z1 | E | Westland | OUDE-TONGE | 62,643 | 215,5 (4) | 223,0 (3) |
5 | Yasmine Boer | Anjershof Memorie | Z1 | D | Reyerparc | RIDDERKERK | 59,500 | 200,0 (8) | 216,5 (5) |
6 | Annieck Hoeksema | Kantje's Elmer | Z1 | D | Giessenlanderij | NOORDELOOS | 58,429 | 200,5 (7) | 208,5 (8) |
7 | Claire Van Delden | Argos | Z1 | D | L.v. Heusden & Altena | GENDEREN | 57,929 | 202,0 (5) | 203,5 (9) |
8 | Nikki Van Doesburg | Kalou | Z1 | D | Prinsehofruiters | VOORSCHOTEN | 57,929 | 202,0 (6) | 203,5 (10) |
9 | Lois Saman | Goldwin's Hoeve's El Diëgo | Z1 | D | Horsecenter Pirouette | ROTTERDAM | 57,429 | 192,5 (10) | 209,5 (7) |
10 | Phillou Kolk | Thamen's Volare | Z1 | D | Bernoski | ROTTERDAM | 56,429 | 184,5 (11) | 210,5 (6) |
11 | Senna van der Veen | Luna | Z1 | D | Flemming | OUD-BEIJERLAND | 56,357 | 193,5 (9) | 201,0 (11) |
12 | Elena Drees | Sifra | Z1 | D | Blijde Rijders | VIERPOLDERS | 53,571 | 183,0 (12) | 192,0 (12) |
13 | Fenna Burger | Kantje's Kensington | Z1 | E | Parkzicht | ROTTERDAM | 47,214 | 156,5 (13) | 174,0 (13) |
Dressuur Klasse Z1-DE 2e proef
Ring 6
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 11:25
Jury bij C: Hollander - Donker, A.C. den
Jury bij H: Cramer, M.
Toezichthouder: Vries, F. de
Z1/D·E, proef 41 (13 combinaties)
Rang | Ruiter | Pony | Kl. | Cat. | Vereniging | Woonplaats | prc. | C | H |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vanity Hus | Goldwinshoeve Vuego | Z1 | D | 's-Gravenhof | 'S-GRAVENHAGE | 68,000 | 238,0 (1) | 238,0 (1) |
2 | Noël Albers | Sunny Boy | Z1 | D | Rockanje | OOSTVOORNE | 65,500 | 225,0 (4) | 233,5 (2) |
3 | Roosmarijn Middag | Mr. Crème Brulee Bloemendael | Z1 | D | Giessenruiters | OOSTERWIJK | 65,214 | 227,5 (2) | 229,0 (3) |
4 | Jasmijn Prince | Prince Vivaldi | Z1 | E | Westland | OUDE-TONGE | 63,143 | 225,5 (3) | 216,5 (4) |
5 | Annieck Hoeksema | Kantje's Elmer | Z1 | D | Giessenlanderij | NOORDELOOS | 60,714 | 215,0 (5) | 210,0 (6) |
6 | Nikki Van Doesburg | Kalou | Z1 | D | Prinsehofruiters | VOORSCHOTEN | 60,500 | 210,0 (7) | 213,5 (5) |
7 | Yasmine Boer | Anjershof Memorie | Z1 | D | Reyerparc | RIDDERKERK | 59,571 | 212,0 (6) | 205,0 (7) |
8 | Elena Drees | Sifra | Z1 | D | Blijde Rijders | VIERPOLDERS | 58,571 | 208,5 (8) | 201,5 (8) |
9 | Senna van der Veen | Luna | Z1 | D | Flemming | OUD-BEIJERLAND | 57,643 | 202,5 (11) | 201,0 (9) |
10 | Lois Saman | Goldwin's Hoeve's El Diëgo | Z1 | D | Horsecenter Pirouette | ROTTERDAM | 57,429 | 203,5 (9) | 198,5 (10) |
11 | Claire Van Delden | Argos | Z1 | D | L.v. Heusden & Altena | GENDEREN | 56,857 | 203,5 (10) | 194,5 (12) |
12 | Phillou Kolk | Thamen's Volare | Z1 | D | Bernoski | ROTTERDAM | 56,714 | 200,0 (12) | 197,0 (11) |
13 | Fenna Burger | Kantje's Kensington | Z1 | E | Parkzicht | ROTTERDAM | 53,857 | 195,0 (13) | 182,0 (13) |
Dressuur KlasseZ2-DE1e proef90 2e proef 91
Afvaardiging Hippiade:4 mits 60%
Ring 5
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 09:30
Jury bij C: Wolf, M.I.F. De
Jury bij H: Driessen, R.
Toezichthouder: Vries, F. de
Z2/D·E, proef 90 (8 combinaties)
Rang | Ruiter | Pony | Kl. | Cat. | Vereniging | Woonplaats | prc. | C | H |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaidy de Winter | Davida | Z2 | D | Cavalier | STRIJEN | 67,125 | 268,0 (1) | 269,0 (2) |
2 | Dina Van Persie | Greenfield Proud | Z2 | D | Horsecenter Pirouette | ROTTERDAM | 66,875 | 262,0 (2) | 273,0 (1) |
3 | Anouck Merx | Danone Bloemendael | Z2 | D | Rhoon En Omstreken | RHOON | 64,938 | 250,5 (5) | 269,0 (3) |
4 | Aniek Hoorn | Ico Van De Beekerheide | Z2 | D | Randhoeve | BARENDRECHT | 63,563 | 250,5 (4) | 258,0 (4) |
5 | Jaycee Zwartjens | Beltaine's kissable | Z2 | D | PC. Prins | BERGSCHENHOEK | 63,125 | 259,5 (3) | 245,5 (6) |
6 | Evy-Lynn van Biert | Wenums Veldzicht Just Me | Z2 | D | Rockanje | MIDDELHARNIS | 61,188 | 239,0 (6) | 250,5 (5) |
7 | Veri Zuidgeest | Global´s Coco | Z2 | D | Flemming | OUD-BEIJERLAND | 59,813 | 237,5 (7) | 241,0 (7) |
8 | Shailey Gaari | Nieland's Femke | Z2 | D | Les Chevaliers | 57,563 | 221,0 (8) | 239,5 (8) |
Dressuur Klasse Z2-De 2e proef
Ring 6
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 09:45
Jury bij C: Hollander - Donker, A.C. den
Jury bij H: Cramer, M.
Toezichthouder: Vries, F. de
Z2/D·E, proef 91 (8 combinaties)
Rang | Ruiter | Pony | Kl. | Cat. | Vereniging | Woonplaats | prc. | C | H |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dina Van Persie | Greenfield Proud | Z2 | D | Horsecenter Pirouette | ROTTERDAM | 70,769 | 271,5 (1) | 280,5 (1) |
2 | Jaycee Zwartjens | Beltaine's kissable | Z2 | D | PC. Prins | BERGSCHENHOEK | 68,462 | 271,5 (1) | 262,5 (3) |
3 | Jaidy de Winter | Davida | Z2 | D | Cavalier | STRIJEN | 67,244 | 260,5 (4) | 264,0 (2) |
4 | Anouck Merx | Danone Bloemendael | Z2 | D | Rhoon En Omstreken | RHOON | 65,897 | 271,5 (1) | 242,5 (5) |
5 | Evy-Lynn van Biert | Wenums Veldzicht Just Me | Z2 | D | Rockanje | MIDDELHARNIS | 63,910 | 253,5 (5) | 245,0 (4) |
6 | Veri Zuidgeest | Global´s Coco | Z2 | D | Flemming | OUD-BEIJERLAND | 62,500 | 246,0 (7) | 241,5 (6) |
7 | Aniek Hoorn | Ico Van De Beekerheide | Z2 | D | Randhoeve | BARENDRECHT | 62,372 | 249,5 (6) | 237,0 (7) |
8 | Shailey Gaari | Nieland's Femke | Z2 | D | Les Chevaliers | 59,551 | 241,0 (8) | 223,5 (8) |
Afdelingsdressuur Paarden L/M
Ring 5
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 08:00
Jury bij C: Wolf, M.I.F. De
Jury bij H: Cramer, M.
L/P, proef 56 (1 combinatie)
Rang | Ruiter | Paard | Kl. | Cat. | Vereniging | Woonplaats | prc. | C | H |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Develruiters, RV. | L | P | Develruiters | ZWIJNDRECHT | 69,083 | 210,5 (1) | 204,0 (1) |
M/P, proef 58 (1 combinatie)
Rang | Ruiter | Paard | Kl. | Cat. | Vereniging | Woonplaats | prc. | C | H |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HC Nootdorp | M | P | Nootdorp | 61,917 | 199,0 (1) | 172,5 (1) |
Afdelingsdressuur klasse L pony
Ring 5
Datum: 06-07-2024
Aanvang: 08:30
Jury bij C: Wolf, M.I.F. De
Jury bij H: Cramer, M.
L/, proef 56 (1 combinatie)
Rang | Ruiter | Paard/Pony | Kl. | Cat. | Vereniging | Woonplaats | prc. | C | H |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Develruiters, PC. De | L | Develruiters | ZWIJNDRECHT | 67,000 | 201,5 (1) | 200,5 (1) |